NavigaceRYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2019

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2019


OD DO NÁZEV AKCE TYP ZÁVODU OMEZENÍ MÍSTO KONÁNÍ POŘADATEL INFO VÝSLEDKY
 1.11 3.11  Lodní liga 3. a 4. kolo  přívlač   481 501 Orlík   Čáha František    
 19.10  19.10  Streetfishing  přívlač  

 401 017 Vltava 5

401 018 Vltava 6

  Čáha František    
12.10  13.10 Mazec Cup  feeder    401 011 Sázava 5  MO Praha 8 Kobylisy    
5.10 6.10 III.liga 3. kolo  přívlač dle soupisek

 401 017 Vltava 5

401 018 Vltava 6

  Čáha František    
27.9 29.9 Lodní liga 1. a 2. kolo přívlač dle přihlášek Dalešice   Čáha František    
21.9 22.9 Centrální divize přívlač  

401 017 Vltava 5

401 018 Vltava 6

 Čáha František    
14.9 15.9 Krajský přebor a divize 2.kolo plavaná   401 002 Berounka 2 Štiková Jana    
7.9 8.9  Velká cena Jizery muška junioři 453 023 Jizera 11 Svašek Radek    
31.8 1.9 Sázavský tloušť muška   401 011 Sázava 5 Svašek Radek    
17.8 18.8 2. kolo Divize / KP ÚSMP feeder   401 011 Sázava 5 MO Praha 8 Kobylisy    
20.7 20.7 I.liga 2. kolo přívlač dle přihlášek 401 011 Sázava 5 Čáha František    
13.7 13.7 Krajské přebory a krajská divize přívlač ano

401 016 Vltava 4

401 008 Rokytka1

Čáha František  
12.7 13.7 Praha - Budapešt plavaná nominovaní 401 029 Labe 20 Štiková Jana    
29.6 30.6 Mistrovství ČR v LRU feeder feeder dle soupisek 421 090 Vltava 20 MO Praha 8 Kobylisy    
23.6 23.6 Krajský přebor a divize 1.kolo plavaná   Sázava Štiková Jana    
22.6 22.6 Pražská třpytka přívlač junioři

401 004 Botič 1 ú.n.Hostivař

Čáha František    
15.6 16.6

Soustředění jun. U15 a U20

plavaná  

471 027 Desná 1A

Janků Jiří    
15.6 16.6 2. kolo I.ligy LRU feeder feeder dle soupisek

401 029 Vltava 20

MO Praha 8 Kobylisy    
24.5 25.5 II.liga "B" jaro muška junioři

401 011 Sázava 5

401 010 Sázava 4

Svašek Radek    
24.5 25.5 II.liga "A" - 2.kolo plavaná družstva dle soupisek 411 051 Labe 19, Sedlčánky Štiková Jana    
11.5 11.5 Pražský přebor mládeže OML  

401 008/1 Kyjský rybník

Stauch Dan  


4.5 5.5 1.kolo divize / KP ÚSMP feeder   401 011 Sázava 5 MO Praha 8 Kobylisy    
27.4 27.4 Dětský závod náborový feeder náborový 411 051 Labe 19, Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
19.4 19.4 Štěchovický pohár PRSO Cup přívlač   401 021 Vltava 9 Čáha František    
13.4 13.4 Sportovní den na Berounce OML  

401 002 Berounka 2, Všenory

Stauch Dan    


Czech English German Russian Spanish

  • Rybářské závody
  • Přehledy úlovků
  • Fotogalerie