NavigaceRYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2017

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2017


OD DO NÁZEV AKCE TYP ZÁVODU OMEZENÍ MÍSTO KONÁNÍ POŘADATEL PROPOZICE VÝSLEDKY
28.10   Lodní liga 4.kolo přívlač   401022 Vltava 10-14

Čáha František

   
21.10 22.10 Feeder Mazec Cup feeder   411077 Sázava 6, Ledečko

MO Praha 8, Kobylisy

   
7.10 8.10 Krajský přebor a divize 2.kolo plavaná   401002 Berounky 2, Všenory

Štiková Jana

   
30.9   Lodní liga 3.kolo přívlač   Labe, Poděbrady

Čáha František

   
16.9 17.9 Extraliga 3.kolo přívlač družstva dle soupisek 401009 Sázava 1, Pikovice

Čáha František

   
9.9 10.9 II.liga "A" - 3.kolo plavaná družstva dle soupisek

401002 Berounka 2, Všenory

Štiková Jana

   
2.9   Krajský přebor muška    

Svašek Radek

   
26.8 27.8 XI.MiČR ze břehu přívlač   Vltava , Troja

Čáha František

   
26.8 27.8 2.kolo Divize / KP ÚSMP feeder   411051 Labe19, Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
29.7   Lodní liga 2.kolo přívlač   401018 Vltava 6 Čáha František    
22.7 23.7 II.liga "A" - 2.kolo přívlač družstva dle soupisek 411077 Sázava 6, Ledečko MO Praha 10 Hostivař    
24.6 25.6 Praha - Budapest plavaná   411051 Labe 19, Sedlčánky Štiková Jana    
24.6 25.6 II.liga "B" jaro muška družstva dle soupisek 401011 Sázava 5 MO Praha 2 Vinohrady    
23.6 25.6 Český sumec ostatní   401018 Vltava 6      
17.6   Krajský přebor a divize ÚSMP přívlač   401016 Vltava 4 MO Praha 9 Čakovice    
10.6 11.6 Krajský přebor a divize 1.kolo plavaná   411051 Labe 19, Sedlčánky Štiková Jana    
10.6 11.6 O pohár Jizery muška junioři 453023 Jizera 11 Svašek Radek    
27.5   Krajský přebor mládeže OML   411008/1 Kyjský rybník Stauch Dan    
13.5 14.5 Krajský přebor muška     Svašek Radek    
6.5 7.5 2.kolo 1.liga feeder družstva dle soupisek 421090 Vltava 20, Kořensko MO Praha 8 Kobylisy    
29.4   Dětský závod náborový feeder náborový 411051 Labe 19, Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
22.4   3.kolo juniorské ligy přívlač   Písák Poděbrady Čáha František    
22.4 23.4 1.kolo divize / KP ÚSMP feeder   401011 Sázava 5 MO Praha 8 Kobylisy    
15.4 15.4 Školení na Berounce OML   401002 Berounka 2, Všenory      
14.4   Štěchovický pohár (lodní náborový) přívlač   401021 Vltava 9 Čáha František    
18.3 18.3 1.kolo Juniorské ligy přívlač junioři Vrbová Lhota, Jezero za Valem

Čáha František

 


Czech English German Russian Spanish

  • Rybářské závody
  • Přehledy úlovků
  • Fotogalerie