NavigaceRYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2018

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2018


OD DO NÁZEV AKCE TYP ZÁVODU OMEZENÍ MÍSTO KONÁNÍ POŘADATEL PROPOZICE VÝSLEDKY
7.10  7.10 Lodní liga 4.kolo přívlač   401 022 Vltava 10-14

Čáha František

   
6.10 6.10 Lodní liga 3.kolo přívlač   401 022 Vltava 10-14

Čáha František

   
6.10 7.10 Feeder Mazec Cup feeder   411 077 Sázava 6, Ledečko

MO Praha 8, Kobylisy

   
6.10 7.10 Krajský přebor a divize 2.kolo plavaná   401 002 Berounky 2, Všenory

Štiková Jana

   
22.9 22.9 Krajský přebor muška   bude upřesněno

Svášek Radek

   
22.9 23.9 II.liga "A" - 4.kolo plavaná  

401002 Berounka 2, Všenory

Štiková Jana

   
18.9 19.9 Sázavský tloušť muška   401 011 Sázava 5

Svašek Radek

   
8.9 9.9 Sázavský čtyřboj ostatní   401 011 Sázava 5

MO Praha 6, Dejvice

   
26.8 26.8 Lodní liga 2.kolo přívlač   441 059 Žernoseky

Čáha František

   
25.8 25.8 Lodní liga 1.kolo přívlač   441 024 Labe 8, Píšťany

Čáha František

   
25.8 26.8 2.kolo Divize / KP ÚSMP feeder   401 002 Berounka 2

MO Praha 8 Kobylisy

   
28.7 29.7 I.liga - 3.kolo přívlač družstva dle soupisek 401 011 Sázava 5 401 010 Sázava 4 MO Praha 10 Hostivař    
30.6 30.6 Street fishing open Prague - náborový přívlač   401 017 Vltava 5 401 018 Vltava 6 Čáha František    
24.6 24.6 Pražská třpytka jun. přívlač junioři 401 004 Botič 1 Čáha František    
23.6 23.6 Krajský přebor a divize ÚSMP přívlač   401 017 Vltava 5 MO Praha 9  Čakovice    
23.6 24.6 MČR junioři - řeka muška junioři 453 023 Jizera 11 Svašek Radek    
2.6 3.6 II.liga "A" - 2.kolo plavaná družstva dle soupisek 401 002 Berounka 2, Všenory      
26.5 27.5 Krajský přebor a divize 1.kolo plavaná   411 051 Labe 19, Sedlčánky Štiková Jana    
19.5 19.5 Pražský přebor mládeže OML   401 008/1 Kyjský rybník Stauch Dan    
19.5 20.5 Krajský přebor muška   bude upřesněno Svašek Radek    
19.5 20.5 1.kolo divize / KP ÚSMP feeder   401 002 Berounka 2 MO Praha 8 Kobylisy    
19.5 19.5 Pražská muška muška dospělí 401 016 Vltava 4 MO Praha 8 Libeň    
12.5 13.5 1.kolo - 1.liga feeder družstva dle soupisek Vltava 23, Hluboká nad Vltavou MO Praha 8 Kobylisy    
29.4 29.4 MČR junioři - jezero muška junioři Tři studně Sykovec Svašek Radek    
28.4 28.4 Dětský závod náborový feeder náborový 411051 Labe 19, Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
15.4 14.4 Sportovní den na Berounce OML   401002 Berounka 2, Všenory      
30.3   Štěchovický pohár PRSOCup (lodní náborový) přívlač   401021 Vltava 9 Čáha František    


Czech English German Russian Spanish

  • Rybářské závody
  • Přehledy úlovků
  • Fotogalerie