NavigaceRYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2014

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2014


OD
DO NÁZEV AKCE TYP ZÁVODU OMEZENÍ MÍSTO KONÁNÍ POŘADATEL
PROPOZICE  VÝSLEDKY
12.4

12.4

Školení na Berounce 2 OML  

MP revír č.401002 Berounka 2 podrevír č.1,2

ÚSMP + MO Praha 5 Velká Chuchle

   
19.4

20.4

Pražská juniorka (jarní kolo)

plavaná

mládež  U14,U18

MP revír č.411051 Labe 19, Sedlčánky

Jana Štiková

   
26.4

26.4

Dětský náborový závod

feeder

kat. 10,15 let

MP revír č.411501 Labe19, Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
3.5

3.5

Jihočeský feeder feeder  

MP revír č.421075 Vltava 23

MO Praha 8 Kobylisy

   
3.5

3.5

Dětský náborový závod

   

MP revír č.401008 Rokytka 1 podrevír č.7 Požární rybník

MO Praha 9 Běchovice, DD Klánovice

   
4.5

4.5

Závody děti

   

MNP revír č.401008 Rokytka 1

podrevír č.7 Požární rybník

MO Praha 9 Běchovice

   
10.5

11.5

Přebor Čech

feeder  

   MP revír č.401029

    Labe 20, Brandýs n.L

MO Praha 8 Kobylisy

   
10.5

11.5

Krajský přebor

muška    

Radek Svašek

   
17.5

17.5

Přažský přebor mládeže

OML  

MP revír č.401008 Rokytka 1 podrevír č.1 Kyjský rybník

Dan Stauch

   
17.5

17.5

Závody děti

   

MP revír č.401014 Vinořský potok 1 podrevír č.2 Nádrž Kbely

MO Praha 9 Vinoř MČ Praha 19 Kbely

   
17.5

17.5

Pražská muška

muška  

MP revír č.401016 Vltava 6

MO Praha 8 Libeň

 
18.5

18.5.

Závody dospělí

   

MP revír č.401014 Vinořský potok 1 podrevír č.1 Ctěnická nádrž

MO Praha 9 - Vinoř

   
24.5

25.5

Krajské kolo ZU

OML  

so - LRU plavaná - Písek ne - RT - Praha Zbraslav

ÚSMP

   
24.5

24.5

Závody dospělí

   

MP revír č.401007 Mratínský p.1 podrevír č.3 Cukrovarský rybník

MO Praha 9 Vysočany

   
24.5

24.5

Závody dospělí

   

MP revír č.401019 Vltava 7 A

MO Praha 5 Zbraslav

   
24.5.

24.5

Kvalifikace MČR 2014

pohár Mistr Prahy

1.Štěchovický pohár

přívlač z lodí  

MP revír č.401021 Vltava 9

MO Praha 5 Radlice MO Praha 10 Hostivař

 
25.5

25.5

Závody děti

   

MP revír č.401019 Vltava 7 A

MO Praha 5 Zbraslav

   
31.5

1.6

Krajský přebor a divize 1.kolo

plavaná ZÁVODY ODLOŽENY !!!

MP revír č.411051 Labe 19,Sedlčánky

Jana Štiková

   
31.5.

31.5

Závody děti

   

MP revír č.401004  podrevír č.1 Rybník Pančák

MO Praha 4 Michle + Obec Jesenice

   
31.5 31.5 Závody děti    

MP revír č.401018 podrevír č.1 Rybník Nepomucký

MO Praha 5 Jinonice MO Praha 13 Hůrka MČ Praha 13

   
1.6 1.6 Závody dospělí    

MP revír č.401018 podrevír č.1 Rybník Nepomucký

MO Praha 5 Jinonice MO Praha 13 Hůrka MČ Praha 13

   
6.6

8.6

II.liga - 2.kolo - A

plavaná

družstva dle soupisek

MP revír č.411051 Labe 19,Sedlčánky

MO Praha 4 Nusle

   
7.6

7.6

Bitva MIDWAY

   

MP revír č.401018 podrevír č.1 Rybník Nepomucký

Salieri Invest

   
14.6

15.6

1.kolo divize ÚSMP a SÚS

feeder  

MP revír č.411077 Sázava 7

MO Praha 8 Kobylisy

   
14.6 14.6

Krajský přebor a divize ÚSMP

přívlač  

MP revír č.401030 Vltava 7

MO Praha 9 Čakovice

   
14.6

14.6

Závoy dospělí

   

MP revír č.401001 Berounka 1 , levý břeh u podrevíru č.1 tůň Pískovna

MO Praha 5 Radotín

   
20.6

22.6

II.liga - 3.kolo - A

plavaná

družstva dle soupisek

MP revír č.401002 Berounka 2, Všenory

MO Praha 5 Velká Chuchle

   
21.6

21.6

Závody dětí

   

MP revír č.401006 podrevír č.8 Koupelna

MO Nový Knín

 
22.6

22.6

3.ročník Pražská třpytka AWA SHIMA CUP

přívlač

1.děti do 14 let  (vč.U-14)

2.děti 15-18 let (vč.U-18)

MP revír č.401017 Vltava 5

ÚSMP + MO Praha 9 Čakovice

   
 23.8 29.8

 CARP MARATHON PRAHA 4.ročník

 
 viz.propozice

MP revír č.401018 Vltava 6

Jiří Janků
http://www.cm-praha.cz
 
 24.8  25.5  1.kolo - I.liga
feeder
družstva dle soupisek

MP revír č.421090 Vltava 20,Nový Dvůr

MO Praha 8 Kobylisy
   
 30.8  31.8  2.kolo divize ÚSMP a SÚS
 feeder  

MP revír č.401002 Berounka 2, Všenory

 MO Praha 8 Kobylisy
   
 6.9  7.9  MMi ČR dětí a mládeže
 přívlač  

 MP revír č.401018 Vltava 6

 MO Praha 9  Čakovice
   
 6.9  7.9  Pražská juniorka - podzimní kolo
 plavaná

 mládež U14,U18

 MP revír č.411053 Labe 21, Nymburk

 Jana Štiková
   
 12.9  14.9  Extraliga 2.kolo
 přívlač  

 MP revír č.401018 Vltava 6

 MO Praha 9 Čakovice
   
 13.9  14.9  Sázavský čtyřboj
   

 MP revír č.411077 Sázava 6, Ledečko

 MO Praha 9 Kyje
   
4.10 5.10 Krajský přebor muška     Radek Svašek    
10.10 12.10 Pohár Jizery muška junioři  

P revír č.453023 Jizera 11

Radek Svašek    
11.10 11.10 Pražský přebor v rybolovné technice     Fotbalový stadion TJ Třeboradice Jaroslav Lexa  
 11.10  12.10  Krajský přebor a divize - 2.kolo
 plavaná   MP reví č.401002 Berounka 2, Všenory
Jana Štiková

 
25.10 25.10 Feederový Mazec Cup 2014 feeder  

 MP revírč.411077 Sázava 6, Rataje

 MO Praha 8 Kobylisy

   

Czech English German Russian Spanish

  • Rybářské závody
  • Přehledy úlovků
  • Fotogalerie