NavigaceRYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2015

RYBÁŘSKÉ ZÁVODY - ROK 2015


OD
DO NÁZEV AKCE TYP ZÁVODU OMEZENÍ MÍSTO KONÁNÍ POŘADATEL
PROPOZICE  VÝSLEDKY
18.4 19.4

 Pražská juniorka

(jarní kolo)

plavaná mládež

MP revír č.411051 Labe 19,

Sedlčánky

ČRS ÚSMP

ČRS SÚS

   
18.4 18.4 Crazy Fish Cup náborový přívlač

náborový

Rybník Velký Předboj

František Čáha

   
25.4 25.4 Dětský závod náborový feeder

kateg.

10,15 let

MP revír č.411051 Labe 19,

Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
25.4 25.4 Závody dětí ostatní děti

MP revír č.401006 Kocába 1A podrevír č.8 Koupelna

MO Nový Knín

 
2.5 2.5 Jihočeský feeder feeder  

MP revír č.421075 Vltava 23

MO Praha 8 Kobylisy

   
9.5 10.5 divize ÚSMP - 1.kolo
feeder  

MP revír č.411051 Labe 19,

Sedlčánky

MO Praha 8 Kobylisy

   
9.5 10.5 divize SÚS - 1.kolo
feeder  

MP revír č.401015 Vltava 3

MO Český Štenberk

   
16.5 16.5. Pražský přebor mládeže plavaná

mládež

U14,U18

MP revír č.401008 Rokytka 1

podrevírč.1 Kyjský rybník

ČRS ÚSMP

MO Kyje

 
16.5 17.5

Krajský přebor

muška    

Radek Svašek

   
16.5 17.5

I.liga - 1.kolo

feeder

družstva dle soupisek

MP revír č.421090 Vltava 20

Nový Dvůr

MO Praha 8 Kobylisy

   
23.5 24.5

Krajský přebor a divize - 1.kolo

plavaná  

MP revír č.401029 Labe 20,

Kersko

Jana Štiková    
23.5. 23.5.

Závody dospělích

ostatní dospělí

MP revír č.401019 Vltava 7A

MO Praha 5 Zbraslav  
24.5. 24.5.

Závody dětí

ostatní děti

MP revír č.401019 Vltava 7A

MO Praha 5 Zbraslav  
13.6 14.6

I.liga - 2.kolo

plavaná družstva dle soupisek

MP revír č.411051 Labe 19,

Sedlčánky

MO Praha 10 Vinohrady    
20.6 21.6

II.liga - 3.kolo - A

plavaná družstva dle soupisek

MP revír č.411051 Labe 19,

Sedlčánky

MO Praha 4 Nusle    
30.5 30.5

Štěchovický lodní pohár

přívlač  

MP revír č.401021 Vltava 9

MO Praha 9  Čakovice

 
21.6 21.6

Pražská třpytka - 3.juniorská liga

přívlač junioři do 18 let

MP revír č.401004 Botič 1

ČRS ÚSMP

MO Praha 9 Čakovice

František Čáha

 
27.6 28.6 Mezinárodní závody Praha - Budapešť plavaná
  MP revír č.401029 Labe 20, Kersko  ČRS ÚSMP    
4.7 5.7

MiČR U14 - U23

plavaná  

MP revír č.411051 Labe 19,

Sedlčánky

MO Praha 3 Žižkov II    
15.8 16.8

II.liga - 3.kolo - A

přívlač  

MP revír č.401010 Sázava 4 a č.401011 Sázava 5

MO Praha 9 Čakovice    
22.8 29.8

Carp marathon Praha IV.ročník

ostatní viz. propozice

MP revír č.401018 Vltava 6

 Jiří Janků  
29.8 30.8

2.kolo divize ÚSMP

feeder  

MP revír č.401002 Berounka 2

Všenory

MO Praha 8 Kobylisy

   
5.9
6.9.

Pražská juniorka

(podzimní kolo)

plavaná

mládež

U14,U18

MP revír č.411053 Labe 21,

Nymburk

ČRS ÚSMP

ČRS SÚS

   
5.9 6.9

II.liga "B" podzim

muška    

MO Praha 10 Vinohrady

   
12.9   Krajský přebor a divize ÚSMP přívlač  

MP revír č. 401001 Berounka 1

MP revír č.401017 Vltava 5

MO Praha 9 Čakovice    
3.10 4.10 Krajský přebor muška     Radek Svašek    
 10.10 11.10
Krajský přebor a divize
plavaná
mládež

MP revír č.401002 Berounka 2

ČRS ÚSMP
   
10.10
11.10
O pohár Jizery
muška
junioři
P revír č.453 023 Jizera 11
Radek Svašek
   

Czech English German Russian Spanish

  • Rybářské závody
  • Přehledy úlovků
  • Fotogalerie