RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Na pstruhovou sezónu 2020 jsou pražské revíry dobře připraveny

Do všech pstruhových revírů ČRS Územního svazu města Prahy bylo ve dnech 14. a 15. dubna 2020 vysazeno celkem 16 q lososovitých ryb. Vedle pstruha duhového byli vysazeni také siveni američtí a velmi žádaní pstruzi obecní. Stejné množství salmonidů 16 q bylo vysazeno i do následujících revírů mimopstruhových: Vltava 4 v Tróji, Vltava 7, Vltava 8 A, Lahovická nádrž, Sázava 1, Sázava 4, Sázava 5 a Vltava 9. 

Na připojených fotografiích najdete reportáž z vysazování pstruhů obecných a pstruhů duhových do jednoho z nejnavštěvovanějších pražských pstruhových revírů do Kocáby 1. 

Za kvalitní pstruhařinou nemusí sportovní rybáři jezdit jen do příhraničních revírů na severu nebo jihu naší republiky, ale příjemné zážitky při úspěšném lovu lososovitých ryb si mohou vychutnat i na revírech v Praze nebo v jejím blízkém okolí.

Na letošní zahájení pstruhové sezóny se s vámi těší výbor Českého rybářského svazu, z. s., Územního svazu města Prahy

text a fota: Zdeněk Mužík

Rybářský informační systém (RIS), členské známky a další informace ze zasedání Republikové rady ČRS

Vážené kolegyně a kolegové, dovolujeme si vás upozornit na důležité aktuální informace ohledně zaváděného Rybářského informačního systému (RIS), na prvotní vizi řešení úpravy ročního pracovního příspěvku (brigád) a stejně tak na prvotní myšlenku vedoucí ke sjednocení povolenek k lovu ryb.  Dnešní realitou však už je zrušení dosavadní praxe tištění a vylepování

Celý článek

Upoutávka časopisu Rybářství listopad 2023

Rtuť na teploměru klesá, stromy shazují listy a nad vodou se čím dál častěji povaluje mlžný opar. Ideální příležitost vyrazit na dravce, nejlépě s přívlačovým prutem. Pokud podzimní vláčku máte rádi, bude se vám líbit i obsah listopadového Rybářství. Ale podíváme se tradičně i na novinky z ČRS, úspěchy českých sportovců nebo

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu