RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Na rybníku V Luhu v obci Drahlín je rybolov povolen od 1.1.2025

Český rybářský svaz, Územní svaz města Prahy ve spolupráci se svou MO ČRS Bohutín získal do užívání ke sportovnímu rybolovu nový rybník „V Luhu“ v k. ú. Drahlín. Nájemní smlouva s vlastníkem rybníka Obcí Drahlín je uzavřena s účinností od 1. ledna 2025. Od tohoto dne zde mohou lovit všichni držitelé mimopstruhových povolenek ČRS Územního svazu města Prahy, mimopstruhových povolenek celosvazových a celorepublikových. Na rybníku platí stejná pravidla pro lov ryb jako na ostatních pražských mimopstruhových revírech.

401 232 RYBNÍK V LUHU                     0,62 ha                       v k. ú. Drahlín

GPS 49°44‘1.448“N, 13°58‘21.894“E

Vjezd a parkování vozidel na hrázi rybníka je zakázáno.

Výbor ČRS Územního svazu města Prahy přeje všem rybářům příjemné zážitky při sportovním rybolovu na pražských vodách v roce 2025.

fota a text: Zdeněk Mužík – jednatel ČRS ÚSMP

Celopražské přebory rybářské mládeže ÚSMP v plavané 2026

V sobotu 9. května 2026 se na Kyjském rybníku, revíru 401 008 Rokytka 1, uskutečnily Celopražské přebory rybářské mládeže v plavané 2026. Závod proběhl pod hlavičkou Českého rybářského svazu, Územního svazu města Prahy a zúčastnili se ho mladí závodníci v kategoriích U10, U14 a U18.  Celkem se do závodu zapojilo 61 mladých rybářů z 8 místních organizací,

Celý článek

Vysazení velkých štik do revírů Územního svazu města Prahy

Vedle běžného jarního zarybňování rybářských revírů ČRS Územního svazu města Prahy kaprem a lososovitými rybami se letos už po šesté pražským rybářům podařilo nakoupit kvalitní násadu velkých štik. V pátek 17. dubna 2026 bylo do mimopstruhových revírů Územního svazu města Prahy dovezeno kromě 21 q kaprů ještě celých 900 kg této

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu