RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Na ÚN Džbán byla od 1. 9. 2022 rozšířena oblast pro rybolov

Na rybářském revíru ÚN Džbán došlo k rozšíření oblasti pro rybolov. Pražští rybáři na tomto revíru o víkendu provedli také úklid břehů. Na rybářském revíru Šárecký potok 2 – údolní nádrž Džbán (401 013) došlo od 1. září 2022 vzhledem k postavení nového vodního vleku k rozšíření oblasti pro rybolov. Dosud byl lov ryb povolen pouze na levém břehu nádrže od přítoku až k železnému sloupku s hraniční tabulí. Nově je lov ryb povolen na levém břehu nádrže od přítoku až k začátku betonové lávky (označeno hraniční tabulí).

Současně byl proveden úklid břehů této přehradní nádrže. Celkem bylo sebráno 14 velkoobjemových pytlů nejrůznějšího odpadu. Důležité je zmínit, že odpad z velké části nepocházel od rybářů. V rámci této činnosti na revíru byl zjištěn i jeden pytlák a zadrženy 3 udice.

Text a fota: Zdeněk Mužík, Ing. Lukáš Mareš a Ing. Pavel Vrána

Příští týden zasedne XIX. Republikový sněm ČRS

24. září 2022 proběhne XIX. Republikový sněm ČRS. Na letošní sněm připadá volba předsedy ČRS. Zasedání se koná od 9:30 hodin v kongresovém centru FLORET v Průhonicích. Co je Republikový sněm? Republikový sněm je podle platných Stanov ČRS vrcholným orgánem Svazu. Koná se zpravidla jednou za dva roky, jednou za čtyři roky

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu