RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Ceník členských příspěvků a povolenek na rok 2024

Blíží se zahájení prodeje povolenek k lovu ryb pro příští rok. Níže zveřejňujeme ceník členských příspěvků, a rovněž celosvazových a celorepublikových povolenek pro rok 2024. Kompletní ceník povolenek všech územních svazů pak naleznete zde.

Petrův zdar!


Ceny členských příspěvků pro rok 2024 se nezměnily a zůstaly ve stejné výši jako v loňském roce. Připomínáme také, že od roku 2024 byly zrušeny nalepovací papírové členské známky a členství v ČRS tak bude evidováno výhradně prosřednictvím nového Rybářského informačního systému.

Ceník členských příspěvků pro rok 2024:

dospělí 700 Kč 
mládež (16-18 let)300 Kč 
děti (do 15 let)150 Kč

Členský příspěvek hradí každý člen Českého rybářského svazu v místní organizaci, kde je členem. Poslední termín pro platbu členských příspěvků je 30. duben.


Ceník celosvazových povolenek pro rok 2024:

DruhKategoriečlen ČRSnečlen ČRS
Celosvazová mimopstruhová ročnídospělí3 150 Kč 9 700 Kč
mládež, ZTP1 500 Kč
děti850 Kč4 500 Kč
Celosvazová pstruhová roční  dospělí 3 350 Kč10 450 Kč
mládež, ZTP1 550 Kč
děti900 Kč4 950 Kč

Celosvazové povolenky platí na všech revírech územních svazů a na revírech Rady ČRS.

Výpočet cen CS povolenek je stanoven Statutem celosvazového rybolovu ČRS, pro stanovení cen CS pvolenek se použije koeficient 1,8 průměrné ceny územních povolenek pro daný rok se zaokrouhlením na celé padesátikoruny.


Ceník celorepublikových povolenek pro rok 2024:

DruhKategoriečlen ČRS/MRS
Celorepubliková mimopstruhová ročnídospělí4 500 Kč
Celorepubliková pstruhová roční  dospělí4 750 Kč

Celorepublikové povolenky platí na všech revírech územních svazů, na revírech Rady ČRS a na revírech Moravského rybářského svazu.


Rovněž opakovaně připomínáme všem rybářům, kteří budou chtít lovit na Orlíku, Trnávce, Račicích a pstruhové Moravě 24, že na těchto revírech budou platit pouze celosvazové, celorepublikové a místní krátkodobé povolenky. Od roku 2024 tedy nebudou na těchto revírech Republikové rady ČRS platit územní povolenky žádného ÚS ČRS (aktualita 12. 10. 2023).

Za ČRS Lukáš Mareš

Zahájení pstruhové sezóny 2024

Vážení vyznavači Petrova cechu, blíží se 16. duben, v letošním roce tak připadá otevření pstruhových revírů na úterý. Držitelé pstruhových povolenek se tak po dlouhé zimě dočkají nové sezóny. Téměř pětistovka pstruhových revírů o výměře větší než 3 000 ha je napříč celým Českým rybářským svazem v těchto dnech připravována

Celý článek

Upozornění pro MO: Konec lhůty pro platbu členského příspěvku v RIS

Vážené funkcionářky, vážení funkcionáři místních organizací, dovolujeme si upozornit na závazný termín pro zaplacení členského příspěvku prostřednictvím Rybářského informačního systému (RIS). Poslední termín pro platbu členského příspěvku je v souladu se Stanovami ČRS 30. dubna. Členský příspěvek hradí každý člen Českého rybářského svazu v místní organizaci, kde je členem. Připomínáme také,

Celý článek

Upoutávka časopisu Rybářství duben 2024

Jaro je v plném proudu a většina z vás už má jistě aspoň jednu vycházku k vodě za sebou. Pokud plánujete být u vody zase o něco úspěšnější, časopis Rybářství je pro vás ideální volba. V dubnovém čísle se dozvíte veškeré potřebné informace k tomu, jak vyzrát na pěkného lína, zjistíte, kteří reprezentanti v loňském roce

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu