RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Ceník členských příspěvků a povolenek na rok 2024

Blíží se zahájení prodeje povolenek k lovu ryb pro příští rok. Níže zveřejňujeme ceník členských příspěvků, a rovněž celosvazových a celorepublikových povolenek pro rok 2024. Kompletní ceník povolenek všech územních svazů pak naleznete zde.

Petrův zdar!


Ceny členských příspěvků pro rok 2024 se nezměnily a zůstaly ve stejné výši jako v loňském roce. Připomínáme také, že od roku 2024 byly zrušeny nalepovací papírové členské známky a členství v ČRS tak bude evidováno výhradně prosřednictvím nového Rybářského informačního systému.

Ceník členských příspěvků pro rok 2024:

dospělí 700 Kč 
mládež (16-18 let)300 Kč 
děti (do 15 let)150 Kč

Členský příspěvek hradí každý člen Českého rybářského svazu v místní organizaci, kde je členem. Poslední termín pro platbu členských příspěvků je 30. duben.


Ceník celosvazových povolenek pro rok 2024:

DruhKategoriečlen ČRSnečlen ČRS
Celosvazová mimopstruhová ročnídospělí3 150 Kč 9 700 Kč
mládež, ZTP1 500 Kč
děti850 Kč4 500 Kč
Celosvazová pstruhová roční  dospělí 3 350 Kč10 450 Kč
mládež, ZTP1 550 Kč
děti900 Kč4 950 Kč

Celosvazové povolenky platí na všech revírech územních svazů a na revírech Rady ČRS.

Výpočet cen CS povolenek je stanoven Statutem celosvazového rybolovu ČRS, pro stanovení cen CS pvolenek se použije koeficient 1,8 průměrné ceny územních povolenek pro daný rok se zaokrouhlením na celé padesátikoruny.


Ceník celorepublikových povolenek pro rok 2024:

DruhKategoriečlen ČRS/MRS
Celorepubliková mimopstruhová ročnídospělí4 500 Kč
Celorepubliková pstruhová roční  dospělí4 750 Kč

Celorepublikové povolenky platí na všech revírech územních svazů, na revírech Rady ČRS a na revírech Moravského rybářského svazu.


Rovněž opakovaně připomínáme všem rybářům, kteří budou chtít lovit na Orlíku, Trnávce, Račicích a pstruhové Moravě 24, že na těchto revírech budou platit pouze celosvazové, celorepublikové a místní krátkodobé povolenky. Od roku 2024 tedy nebudou na těchto revírech Republikové rady ČRS platit územní povolenky žádného ÚS ČRS (aktualita 12. 10. 2023).

Za ČRS Lukáš Mareš

Rybářský informační systém (RIS), členské známky a další informace ze zasedání Republikové rady ČRS

Vážené kolegyně a kolegové, dovolujeme si vás upozornit na důležité aktuální informace ohledně zaváděného Rybářského informačního systému (RIS), na prvotní vizi řešení úpravy ročního pracovního příspěvku (brigád) a stejně tak na prvotní myšlenku vedoucí ke sjednocení povolenek k lovu ryb.  Dnešní realitou však už je zrušení dosavadní praxe tištění a vylepování

Celý článek

Upoutávka časopisu Rybářství listopad 2023

Rtuť na teploměru klesá, stromy shazují listy a nad vodou se čím dál častěji povaluje mlžný opar. Ideální příležitost vyrazit na dravce, nejlépě s přívlačovým prutem. Pokud podzimní vláčku máte rádi, bude se vám líbit i obsah listopadového Rybářství. Ale podíváme se tradičně i na novinky z ČRS, úspěchy českých sportovců nebo

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu