RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Co nás čeká na pražských vodách v roce 2023

Vzhledem k malému množství změn přijatých pro rybářské revíry a rybníky s lovem ryb na udici obhospodařované Územním svazem města Prahy byl pro rok 2023 vytištěn opět pouze dodatek k popisům revírů, který obsahuje všechny dodatky od roku 2021 do roku 2023. S tiskem nové brožury Rybářského řádu a popisů mimopstruhových a pstruhových revírů Českého rybářského svazu, Územního svazu města Prahy počítáme až pro rok 2024 společně s tiskem Soupisu revírů pro držitele povolenek celosvazových.                                                                                                        

Výraznější novinkou v roce 2023 na pražských sportovních vodách je rozšíření platnosti pstruhových povolenek ČRS Územního svazu města Prahy, pstruhových povolenek celosvazových a celorepublikových o další mimopstruhovou vodu č. 401 204 VD Drásov. Vyjmenované pstruhové povolenky proto od 1. 1. 2023 platí už na pěti pražských mimopstruhových vodách, které jsou každoročně intenzivně zarybňovány lososovitými rybami. Jsou to hlavní tok Vltavy 4, Vltava 7, Vltava 8 A, Lahovická nádrž a VD Drásov. Na VD Drásov je nově od 1. 1. 2023 povolena celoroční přívlač.                                                                                                                                                  

Za stále ještě aktuální lze považovat loňské zahájení rybolovu na novém tříhektarovém rybníku s lovem ryb na udici č. 401 226 Vodní nádrži Osnice. Od konce loňského roku máme rozjednáno s několika různými vlastníky uzavření nájemních smluv na pronájem dalších rybníků jak pro rybochovné účely, tak ke sportovnímu rybolovu. O výsledcích jednání budeme informovat na našich webových stránkách www.rybaripraha.cz

   Rybářské revíry a rybníky s lovem ryb na udici ČRS Územního svazu města Prahy jsou kvalitně zarybněny a na rybářskou sezónu roku 2023 velmi dobře připraveny. Všem sportovním rybářům přeji příjemné zážitky při sportovním rybolovu spojené s bohatými úlovky.

Zdeněk Mužík – jednatel ČRS Územního svazu města Prahy

Upoutávka časopisu Rybářství červenec 2024

Jak vypadá pořádání mistrovství světa v muškařením očima organizátora, jak ovlivňuje déšť chytání ryb s ohledem na různé rybolovné techniky, jak správně vyvážit průběžné splávky nebo představení méně známých kovových přívlačových nástrah. To jsou některá témata zbrusu nového červencového časopisu Rybářství. V průběhu května probíhaly na revírech Jihočeského územního svazu hned dva světové

Celý článek

Časopis Rybářství hledá nového inzertního a obchodního manažera

Rybář, s.r.o., vydavatel časopisu Rybářství, hledá inzertního a obchodního manažera. Náplň práce: získávání inzerce pro reklamní prostor v časopisu Rybářství a webu irybarstvi.cz, management obchodních vztahů společnosti a časopisu (tiskárna, distribuce apod.). Požadujeme: Nabízíme: Nástup: 15. 8. – 1. 9.2024 Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail:

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu