RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Podzimní výlovy chovných rybníků a zarybňování pražských revírů

Výlovy chovných rybníků ČRS Územního svazu města Prahy a zarybňování pražských revírů probíhá od druhé půlky září téměř každý den. Od začátku letošního roku do 14. 10. 2023 byly rybářské revíry ČRS ÚSMP a rybníky s lovem ryb na udici zarybněny už v hodnotě cca 10 miliónů Kč. Do konce roku to bude více jak trojnásobek. Po dokončené opravě funkčních objektů údolní nádrže Hostivař bylo od 12. října zahájeno také zarybňování této významné pražské vodní plochy. Nejprve dravými rybami z výlovu největšího pražského rybníka Počernický velký a následující dny pak kaprem a ostatními druhy ryb. Masívní zarybňování sportovních vod Územního svazu města Prahy je stejně tak jako každý rok praktikováno z výlovů vlastních chovných rybníků a z větší části pak nákupem ryb od cizích dodavatelů. Především od jihočeských produkčních rybářů. Stále trvá příjemné počasí, kterého si sportovní rybáři náležitě užívají.

Zdeněk Mužík – jednatel ČRS ÚSMP

Upoutávka časopisu Rybářství červenec 2024

Jak vypadá pořádání mistrovství světa v muškařením očima organizátora, jak ovlivňuje déšť chytání ryb s ohledem na různé rybolovné techniky, jak správně vyvážit průběžné splávky nebo představení méně známých kovových přívlačových nástrah. To jsou některá témata zbrusu nového červencového časopisu Rybářství. V průběhu května probíhaly na revírech Jihočeského územního svazu hned dva světové

Celý článek

Časopis Rybářství hledá nového inzertního a obchodního manažera

Rybář, s.r.o., vydavatel časopisu Rybářství, hledá inzertního a obchodního manažera. Náplň práce: získávání inzerce pro reklamní prostor v časopisu Rybářství a webu irybarstvi.cz, management obchodních vztahů společnosti a časopisu (tiskárna, distribuce apod.). Požadujeme: Nabízíme: Nástup: 15. 8. – 1. 9.2024 Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail:

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu