RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Pražští rybáři vybudovali na Sychrovském rybníku parkoviště

Na největším sportovním rybníku ČRS Územního svazu města Prahy pražští rybáři vybudovali nové parkoviště pro sportující rybáře. Letité problémy s možností parkování u tohoto velmi atraktivního dvacetihektarového rybníku Sychrovský (voda mimopstruhová č. 401 224) jsou vyřešeny. Na začátku celé akce v září roku 2022 si zástupci pražského územního svazu ČRS pronajali od Obce Rosovice u přítoku Sychrovského rybníka příhodný pozemek, který byl do té doby místními obyvateli využíván jako černá skládka. V průběhu března a dubna roku 2023 pak na tomto místě vybudovali zpevněnou plochu pro stání motorových vozidel sportujících rybářů a zároveň upravili a vyčistili část levého břehu rybníka. V květnu 2023 byly práce dokončeny a začátkem června 2023 proběhla kolaudace provedených stavebních prací členy výboru ČRS Územního svazu města Prahy s přijatým usnesením, že se záměr povedl a rybáři již mohou tuto zpevněnou plochu využívat bezplatně ke stání svých vozidel. Parkování je určeno držitelům platných povolenek pro rybník Sychrovský po dobu výkonu rybářského práva na této vodní ploše. Výbor ČRS ÚSMP přeje všem oprávněným rybářům nerušený a úspěšný rybolov na tomto rybníku.

Text a fota: Zdeněk Mužík

Upoutávka časopisu Rybářství červenec 2024

Jak vypadá pořádání mistrovství světa v muškařením očima organizátora, jak ovlivňuje déšť chytání ryb s ohledem na různé rybolovné techniky, jak správně vyvážit průběžné splávky nebo představení méně známých kovových přívlačových nástrah. To jsou některá témata zbrusu nového červencového časopisu Rybářství. V průběhu května probíhaly na revírech Jihočeského územního svazu hned dva světové

Celý článek

Časopis Rybářství hledá nového inzertního a obchodního manažera

Rybář, s.r.o., vydavatel časopisu Rybářství, hledá inzertního a obchodního manažera. Náplň práce: získávání inzerce pro reklamní prostor v časopisu Rybářství a webu irybarstvi.cz, management obchodních vztahů společnosti a časopisu (tiskárna, distribuce apod.). Požadujeme: Nabízíme: Nástup: 15. 8. – 1. 9.2024 Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail:

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu