RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Rybník Na Korouhvích je připraven k rybolovu

V pátek 1. března 2024 pražští rybáři zarybnili nový sportovní rybník Na Korouhvích. V polovině loňského roku si Český rybářský svaz, Územní svaz města Prahy od Obce Chotilsko pronajal nově vybudovanou nádrž Rybník Na Korouhvích pod obcí Prostřední Lhota. Účinnost nájemní smlouvy byla datována k 1. 1. 2024. Do této doby se pražští rybáři zavázali ve vlastní režii vybudovat u rybníka parkoviště pro sportovní rybáře. Svůj závazek splnili a po závěrečných úpravách terénu břehových partií a označení nové sportovní vody byl rybník připraven pro výkon rybářského práva. Stávající obsádka ryb byla v pátek 1. března 2024 doplněna o 500 kg tržních kaprů v kusové hmotnosti nad 2 kg. Všem držitelům mimopstruhových povolenek ČRS Územního svazu města Prahy (pražské MP povolenky) a mimopstruhových povolenek celosvazových nebo celorepublikových se tak otevírá nová možnost kvalitního rybolovu v krásném prostředí nedaleko slapské přehrady.

Text a fota: Zdeněk Mužík

Upoutávka časopisu Rybářství červenec 2024

Jak vypadá pořádání mistrovství světa v muškařením očima organizátora, jak ovlivňuje déšť chytání ryb s ohledem na různé rybolovné techniky, jak správně vyvážit průběžné splávky nebo představení méně známých kovových přívlačových nástrah. To jsou některá témata zbrusu nového červencového časopisu Rybářství. V průběhu května probíhaly na revírech Jihočeského územního svazu hned dva světové

Celý článek

Časopis Rybářství hledá nového inzertního a obchodního manažera

Rybář, s.r.o., vydavatel časopisu Rybářství, hledá inzertního a obchodního manažera. Náplň práce: získávání inzerce pro reklamní prostor v časopisu Rybářství a webu irybarstvi.cz, management obchodních vztahů společnosti a časopisu (tiskárna, distribuce apod.). Požadujeme: Nabízíme: Nástup: 15. 8. – 1. 9.2024 Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail:

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu