RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Zahájení pstruhové sezóny 2023 na pražských vodách

Ve dnech od 13. do 15. dubna 2023 byly všechny pražské pstruhové revíry zarybněny lososovitými rybami. Už ve čtvrtek dne 13. dubna byli vysazeni pstruzi duhoví do Sázavy 12P a Sázavky 1P a v následujících dnech 14. a 15. 4. 2023 pak byly salmonidy zarybněny všechny ostatní pstruhové revíry ČRS Územního svazu města Prahy. Do Kocáby 1 byla opět rybí obsádka doplněna také o pstruhy obecné.

V těchto dnech byly pstruhy a siveny zarybněny i pražské revíry mimopstruhové Vltava 4 v Troji a Vltava 8A, na kterých platí vedle povolenek mimopstruhových také povolenky pstruhové a dále revír Vltava 9. Už druhým rokem je pstruhy zarybňován také rybník s lovem ryb na udici 401 204 VD Drásov, na kterém je stejně jako na Vltavě 7 a Vltavě 9 od letošního roku povolena celoroční přívlač – více informací k rybolovu na VD Drásov najdete v předchozí aktualitě.

Za poslední 3 dny bylo do pražských vod vysazeno 30 q lososovitých ryb. Na letošní pstruhovou sezónu jsou pražské pstruhové revíry opět dobře připraveny.

text: Zdeněk Mužík

fota: Miroslav Krob, Pavel Vrána a Jan Kubera

Upoutávka časopisu Rybářství červenec 2024

Jak vypadá pořádání mistrovství světa v muškařením očima organizátora, jak ovlivňuje déšť chytání ryb s ohledem na různé rybolovné techniky, jak správně vyvážit průběžné splávky nebo představení méně známých kovových přívlačových nástrah. To jsou některá témata zbrusu nového červencového časopisu Rybářství. V průběhu května probíhaly na revírech Jihočeského územního svazu hned dva světové

Celý článek

Časopis Rybářství hledá nového inzertního a obchodního manažera

Rybář, s.r.o., vydavatel časopisu Rybářství, hledá inzertního a obchodního manažera. Náplň práce: získávání inzerce pro reklamní prostor v časopisu Rybářství a webu irybarstvi.cz, management obchodních vztahů společnosti a časopisu (tiskárna, distribuce apod.). Požadujeme: Nabízíme: Nástup: 15. 8. – 1. 9.2024 Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte na e-mail:

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu