RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Letní tábor rybářské mládeže ČRS ÚSMP 2021

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy i přes stále přetrvávající nepříznivé hygienicko-epidemiologické podmínky uspořádal tak jako každý rok na začátku letních prázdnin od soboty 3. července 2021 do soboty 17. července 2021 v kempu obce Horka II u Zruče nad Sázavou tábor rybářské mládeže.

Ve spolupráci s pronajímatelem kempu byla zajištěna veškerá nutná proti-epidemiologická opatření a malí rybáři z pražských místních organizací Českého rybářského svazu si mohli nerušeně užívat prvních 14 prázdninových dnů na tomto letním rybářském soustředění.

Hlavní vedoucí tábora Martin Procházka společně s dalšími vedoucími připravili pro bezmála 50 dětí skvělý a velmi pestrý program plný sportovního rybaření, táborových soutěží a her doplněný o zajímavé přednášky významných ichtyologů včetně mistrů rybářských technik sportovního rybolovu.

Nejdůležitější a nejzajímavější události pražského letního tábora rybářské mládeže si můžete prohlédnout rozkliknutím následujícího odkazu: 

www.rybarsky-tabor.cz – Dětský rybářský tábor s tradicí přes 40 let

V úterý 13. 7. 2021 byl průběh letního tábora zkontrolován zástupci ČRS Územního svazu města Prahy jednatelem Zdeňkem Mužíkem, vedoucím odboru mládeže Josefem Marešem a zástupcem rybářského hospodáře ÚSMP Pavlem Vránou, který si pro letošní rok připravil přednášku o rozmnožování, migraci ryb a dalších tématech doplněnou videem a fotodokumentací. Děti na zajímavé povídání reagovaly aktivně svými dotazy.

Letní tábor rybářské mládeže ČRS Územního svazu města Prahy byl po čtrnácti dnech úspěšně zakončen předáním dětí svým rodičům a děti si už dnes těší na tábor příští.

text: Zdeněk Mužík, fota: Pavel Harouš

Setkání rybářské mládeže Českého rybářského svazu 2021

Setkání mládeže Českého rybářského svazu 2021 hostil stejně jako minulý rok Územní svaz města Prahy. Termín akce byl naplánován na první zářijový víkend. Pozvání do Zadní Třebaně přijaly všechny územní svazy s výjimkou Severočeského ÚS.  Na páteční slavností zahájení dorazili mimo účastníků a pořadatelů i čestní hosté v čele s předsedou odboru mládeže

Celý článek

Letní tábor rybářské mládeže ČRS ÚSMP 2021

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy i přes stále přetrvávající nepříznivé hygienicko-epidemiologické podmínky uspořádal tak jako každý rok na začátku letních prázdnin od soboty 3. července 2021 do soboty 17. července 2021 v kempu obce Horka II u Zruče nad Sázavou tábor rybářské mládeže. Ve spolupráci s pronajímatelem

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu