RYBÁŘI PRAHA

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy
CzechEnglishGerman

Aktuality

Letní tábor rybářské mládeže ČRS ÚSMP 2021

Český rybářský svaz, z. s., Územní svaz města Prahy i přes stále přetrvávající nepříznivé hygienicko-epidemiologické podmínky uspořádal tak jako každý rok na začátku letních prázdnin od soboty 3. července 2021 do soboty 17. července 2021 v kempu obce Horka II u Zruče nad Sázavou tábor rybářské mládeže.

Ve spolupráci s pronajímatelem kempu byla zajištěna veškerá nutná proti-epidemiologická opatření a malí rybáři z pražských místních organizací Českého rybářského svazu si mohli nerušeně užívat prvních 14 prázdninových dnů na tomto letním rybářském soustředění.

Hlavní vedoucí tábora Martin Procházka společně s dalšími vedoucími připravili pro bezmála 50 dětí skvělý a velmi pestrý program plný sportovního rybaření, táborových soutěží a her doplněný o zajímavé přednášky významných ichtyologů včetně mistrů rybářských technik sportovního rybolovu.

Nejdůležitější a nejzajímavější události pražského letního tábora rybářské mládeže si můžete prohlédnout rozkliknutím následujícího odkazu: 

www.rybarsky-tabor.cz – Dětský rybářský tábor s tradicí přes 40 let

V úterý 13. 7. 2021 byl průběh letního tábora zkontrolován zástupci ČRS Územního svazu města Prahy jednatelem Zdeňkem Mužíkem, vedoucím odboru mládeže Josefem Marešem a zástupcem rybářského hospodáře ÚSMP Pavlem Vránou, který si pro letošní rok připravil přednášku o rozmnožování, migraci ryb a dalších tématech doplněnou videem a fotodokumentací. Děti na zajímavé povídání reagovaly aktivně svými dotazy.

Letní tábor rybářské mládeže ČRS Územního svazu města Prahy byl po čtrnácti dnech úspěšně zakončen předáním dětí svým rodičům a děti si už dnes těší na tábor příští.

text: Zdeněk Mužík, fota: Pavel Harouš

Příští týden zasedne XIX. Republikový sněm ČRS

24. září 2022 proběhne XIX. Republikový sněm ČRS. Na letošní sněm připadá volba předsedy ČRS. Zasedání se koná od 9:30 hodin v kongresovém centru FLORET v Průhonicích. Co je Republikový sněm? Republikový sněm je podle platných Stanov ČRS vrcholným orgánem Svazu. Koná se zpravidla jednou za dva roky, jednou za čtyři roky

Celý článek

Přihlášení

do uživatelského účtu